Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 147 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virt6960/domains/filmyonline1.pl/public_html/engine/modules/show.short.php on line 145
Polskie » Filmy Online bez limitu - FilmyOnline1.pl
Reading RSS
Warez Dodaj stronę do Ulubionych

Witamy na FilmyOnline1.pl

Zapewniamy najwieksze prędkosci streamingu ogladania filmów online - na żywo. Za KONTO PREMIUM nie płacisz kompletnie nic! Zarejestruj się za darmo i korzystaj z naszych zasobów bez limitów. Nasz player ma możliwosc bufforowania filmu od dowolnego momentu!


... 
4-02-2013, 20:12
Kategoria: Dokumentalne, Polskie, 2013

Anatomia upadku 2013 online PL

Najnowszy film Anity Gargas Anatomia upadku, który jest efektem śledztwa dziennikarskiego dotyczącego katastrofy smoleńskiej prowadzonego w Rosji, a także na terenie Polski. Zebrany materiał dowodzi, że fakty wyglądają inaczej niż przedstawiają to raporty MAK i komisji Millera.


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 6273 admin
4-02-2013, 16:57
Kategoria: Dramaty, Obyczajowe, Polskie, 2011

Bez wstydu 2011 online PL

Wracając do rodzinnego miasteczka Tadek (Kościukiewicz) odkrywa, że jego ukochana siostra Anka (Grochowska) związana jest z żonatym mężczyzną (Maciej Marczewski). Zazdrość o powszechnie szanowanego biznesmena o politycznych ambicjach przeradza się w obsesję, wykraczającą poza moralne i obyczajowe normy miejscowej społeczności. Wiedziony szaleńczą fascynacją Tadek uczyni wszystko, by skompromitować kochanka siostry. Nie zauważa nawet, że sam jest obiektem westchnień…


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 1881 admin
4-02-2013, 16:55
Kategoria: Biografie, Dramaty, Polskie, 2012

Jesteś Bogiem 2012 online PL

Jesteś Bogiem w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza – Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta – Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera – Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny Jestem Bogiem, stali się głosem pokolenia młodych Polaków. Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: Kinematografia, mini album Jestem Bogiem oraz Archiwum kinematografii sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze Kinematografii fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 1707 admin
4-02-2013, 14:35
Kategoria: Polskie, Thriller, 2012

Supermarket 2012 online PL

W trakcie świątecznych przecen i okazji w hipermarketowym światku panuje chaos. Masa klientów, szybka wymiana towarów i święto konsumpcji, kiedy to królują drobni złodzieje. Mimo wszelkiej maści zabezpieczeń, bramek, firm ochroniarskich i tak zawsze coś zginie. Bohaterowie filmu Macieja Żaka to grupa sfrustrowanych sklepowych wojowników, którzy za wszelką cenę postanawiają nie dopuścić do strat. Wszystko na prośbę kierownika, z zastrzeżeniem, że rychłe zwolnienie z pracy będzie najbardziej trafną karą za niesubordynację.W „Supermarkecie” obrońcy godności konsumpcyjnego molocha to prywatna firma ochroniarska dowodzona przez pana Jaśmińskiego (Marian Dziędziel). Niestety, straty sieci handlowej są tak ogromne, że trzeba raz na zawsze powstrzymać przestępców wszelkiej maści. Na domiar złego jednym z pracowników Jaśmińskiego jest jego przybrany syn Himek (Mikołaj Roznerski). Chłopak nie potrafi zaaklimatyzować się w hipermarkecie. Tak naprawdę jest artystyczną duszą i muzykiem, który w trakcie przerw grywa na klarnecie. To on właśnie wskazuje pierwszego „sylwestrowego kieszonkowca”. Akcja pacyfikacyjna jest sprawna i szybka. Kiedy okazuje się, że niepozorny pan Warecki (Tomasz Sapryk) ukradł tylko czekoladowego batonika, sytuacja odrobinę się komplikuje.
To jedynie początek. Na dokładkę są zbyt opiekuńcze żony, skradziony akumulator, tajemnicza walizka z biżuterią i przerażająca przeszłość jednego z głównych bohaterów. W „Supermarkecie” rządzi interpretacyjny i gatunkowy chaos. Z jednej strony w filmie Żaka można doszukiwać się elementów klasycznego horroru czy nawet krwawego slashera, który byłby w tym przypadku genialnym rozwiązaniem. Z drugiej – nieudany wątek „sklepowej miłości” i zagubionej artystycznej duszy na zapleczu świątyni konsumpcji wybija z kryminalnej zagadki. Kiedy dołożymy do tego lekko kwaśny humor kierownictwa sklepu, to efekt końcowy wydaje się, delikatnie mówiąc, średnio strawny.
Hipermarket jako sceneria cichutkich zbrodni z drastyczną konsumpcją w tle to propozycja, która mogłaby być doskonałą próbą zabawy z konwencją filmów kryminalnych. Niestety w chaotycznym, przeźroczystym świecie Macieja Żaka tak naprawdę nie wiadomo, czy ważniejszy jest trup, czy naiwna diagnoza o niebezpieczeństwie drzemiącym za drzwiami wielkopowierzchniowych hipermarketów.


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 1493 admin
25-09-2011, 22:01
Kategoria: Dramaty, Polskie

Given (2011)

Film Given jest częścią projektu, który reżyser, będący zarazem artystą wizualnym, realizuje od kilku lat w różnych mediach (film, instalacje świetlne, neony, ścieżka dźwiękowa, field recordings). Inspiracją do pełnej fantazmatów i domysłów opowieści było zdarzenie, które w 2006 roku zelektryzowało media i opinię publiczną: porwanie czteroletniej Madeleine McCann w kurorcie Luz w Portugalii.


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 4067 admin
19-09-2011, 23:39
Kategoria: Dramaty, Historyczne, Polskie

Mała matura 1947 (2010) PL

Historia dojrzewania chłopca w okresie pierwszych powojennych lat, historia walki o jego duszę, którą toczą ze sobą biologia i polityka, natura i obyczaje, potrzeba wolności i opresja systemu. Do wyzwolonego Krakowa przyjeżdża ze Lwowa małżeństwo z dwojgiem dzieci, czternastoletnim Ludwikiem i pięć lat młodszą Hanią. Ludwik trafia do dobrego gimnazjum, nawiązuje przyjaźnie. Gdy przed czerwcowym referendum do Krakowa przyjeżdża Stanisław Mikołajczyk, Ludwik zamieszany przypadkowo w uliczną burdę zostaje aresztowany. W burzliwych czasach, w jakich dorasta, sprawy błahe i głupie wciąż ocierają się o poważne i tragiczne...


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 2917 admin
16-09-2011, 19:31
Kategoria: Fantasy, Polskie, Przygodowe

Wiedźmin (2001) cd2

Miecz Przeznaczenia ma dwa ostrza, jednym z nich jesteś ty - wiedźmin Geralt z Rivii, zwany również Białym wilkiem, długo nie potrafi, albo nie chce, uwierzyć w słowa dawnej przepowiedni. mimo, że sam jest "dzieckiem niespodzianką" (zaraz po urodzeniu odebrano go od rodziców i przeznaczono do wiedźmińskiego fachu, czyli do eksterminacji zagrażających ludziom potworów), Geralt rozpoczyna własną walkę z Przeznaczeniem. Kiedy wiedźmin przez przypadek ratuje życie władczyni cintry Calanthe i jej obdarzonej parapsychologicznymi zdolnościami córce Pavettcie, królowa z wdzięczności zabiera go na swój dwór.
cd2


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 2236 admin
22-07-2011, 15:23
Kategoria: Komedie, Obyczajowe, Polskie

Wojna żeńsko-męska (2011)

Wojna żeńsko-męska to film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? Wojna wcale nie musi być krwawa.


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (10)
Odwiedzin: 4204 admin
29-06-2011, 21:28
Kategoria: Polskie, Thriller

Lincz (2010)

Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsnęła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara - 60-letni recydywista - od lat okrutnie znęcała się nad sąsiadami. Rozpoczyna się śledztwo, w którym na jaw wyjdą skrzętnie ukrywane tajemnice miejscowych.


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (4)
Odwiedzin: 2114 admin
29-06-2011, 21:04
Kategoria: Komedie, Polskie

Cudowne lato (2011)

Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? Z tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem Kitki czuwać będzie jej matka (Katarzyna Figura) - lokalna sex bomba, która wie, jak ważna jest w życiu prawdziwa miłość i która zrobi wszystko, żeby losowi troszeczkę pomóc.


PONIŻEJ FILM ONLINE BEZ LIMITU:


Zobacz film Komentarze: (0)
Odwiedzin: 1952 admin
Powrót Następna
«    Grudzień 2016    »
PoWtŚrCzPiSoNi
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Archive

Partnerzy

Archive
Sponsorowane